Piątek w F1L: Wygrana GKS Bełchatów i Chrobrego Głogów

13 lis 2020 Udostępnij

GKS Bełchatów sprawił niespodziankę i wygrał w Gdyni z tamtejszą Arką. Chrobry na własnym stadionie pokonał Stomil Olsztyn.

Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1:2 (0:1)
Bramki: Juliusz Letniowski 74’ (k) - Przemysław Zdybowicz 20’, 51’

 

Gdynianie po efektownej wygranej w Nowym Sączu chcieli podtrzymać serię. Ta sztuka jednak się nie udała. Goście na prowadzenie wyszli w 20. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Przemysław Zdybowicz. W 51. minucie ten sam zawodnik zdobył kolejnego gola i niespodzianka była coraz bliżej. Drużyna z Bełchatowa mogłą podwyższyć prowadzenie, jednak brakowało szczęścia lub dobrze interweniował bramkarz. W 74. minucie rzut karny na bramkę wykorzystał Juliusz Letniowski i u gospodarzy odżyła nadzieja, jednak tylko na tyle było stać Arkę w piątek. 

 

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 3:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Machaj 33' (k), Mikołaj Lebedyński 63', Maksymilian Banaszewski 72' (k)

 

Wydawało się w pierwszej połowie, że to goście są blisko zdobycia bramki, jednak po jednym ataku rzut karny wywalczyli gospodarze, którzy wykorzystali ten stały fragment gry i na przerwę schodzili z prowadzeniem. W 62. minucie kapitalną akcją w polu karnym Stomilu popisał się Mikołaj Lebedyński, który później pewnym strzałem pokonał Skibę. Wynik meczu z rzutu karnego ustalił Maksymilian Banaszewski i to gospodarze mogli cieszyć się z wygranej. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.