Piątek w F1L: Trwa fenomenalna passa Sandecji

23 kwi 2021 Udostępnij

Sandecja Nowy Sącz nie zatrzymuje się i wygrała piąty mecz z rzędu.

GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz 0:2 (0:1)
Bramki: Dawid Błanik 8’, Rubio 52’

 

Sandecja zanotowała piątą wygraną z rzędu, a także piętnasty mecz bez porażki! Tym razem podopieczni Dariusza Dudka okazali się lepsi od GKS Bełchatów. W 8. minucie wynik meczu otworzył Dawid Błanik. Gospodarze bliżej zdobycia wyrównującego trafienia byli w drugiej połowie, ale ostatecznie stoperzy do spółki z bramkarzem Sandecji wychodzili z opresji obronną ręką. W 52. minucie Rubio zdobył gola niemal do pustej bramki po świetnej akcji Damira Sovsicia. Sandecja zbliża się do strefy barażowej, a GKS Bełchatów wciąż na znajduje się na ostatnim miejscu ligowej tabeli.

 

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 0:0

 

Bez bramek i bez większych emocji odbył się mecz w Łodzi. W całym spotkaniu padły tylko dwa celne spotkania, a najgroźniej było kiedy w polu karnym dobrze znalazł się Paweł Tomczyk, a interweniować musiał Maciej Gostomski. W kolejnych minutach Jakub Wrąbel musiał interweniować na przedpolu, jednak i z tego goście nie zdołali zdobyć gola i drużyny podzieliły się punktami. 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.