Piątek w F1L: Remis w Legnicy, wygrana Radomiaka

6 lis 2020 Udostępnij

Po emocjonującej końcówce Miedź Legnica ostatecznie zremisowała z Widzewem Łódź. Trzy punkty w Olsztynie zdobył Radomiak Radom.

Miedź Legnica - Widzew Łódź 1:1 (0:0)
Bramka: Nemanja Mijusković 90' - Filip Becht 82' 

 

Mecz w Legnicy od początku nie był toczony w szybkim tempie. Obie drużyny starały się znaleźć swój rytm, ale nie stwarzały sobie żadnych groźnych sytuacji. W 27. minucie Michalski wycofał piłkę na 11 metr, ale Daniel Mąka został zablokowany. Druga połowa mogła bardzo dobrze zaczać się dla gości, ale Fundambu nie wykorzystał bardzo dobrej okazji. Najwięcej zamieszania powodowały stałe fragmenty gry, ale gdy wydało się, że mecz zakończy się remisem to do głosu doszedł Widzew. Filip Becht uderzył bezpańską piłkę, a ta odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki Miedzi. Dominik Kun mógł podwyższyć wynik, ale z ostrego kąta trafił w słupek. W doliczonychm czasie gry nie odpuszczali gospodarze i po zamieszaniu w polu karnym udało im się wyrównać. 

 

Stomil Olsztyn - Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Bramka: Leandro 59' 

 

W Olsztynie w pierwszej połowie obie drużyny trafiły w obramowanie bramki i ostatecznie nie pokonały golkiperów. Udało się to dopiero w 59. minucie, kiedy Leandro wykorzystał błąd Wiktora Biedrzyckiego i otworzył wynik meczu. Jak się później okazało, było to pierwsze i ostatnie trafienie. Dzięki tej wygranej Radomiak ma na swoim koncie 17 punktów i zbliżył się do czołówki Fortuna 1 Ligi. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.