Piątek w F1L: Pewna wygrana Widzewa Łódź

24 wrz 2021 Udostępnij

Widzew Łódź wygrał 4:0 ze Skrą Częstochowa, a GKS Tychy na wyjeździe uporał się z Górnikiem Polkowice.

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 4:0 (1:0)
Bramki: Juliusz Letniowski 42’, (k), Bartosz Guzdek 63’, Paweł Zieliński 66’, Kacper Karasek 77’ 

 

Bardzo pewne zwycięstwo odniósł Widzew Łódź. W 42. minucie Juliusz Letniowski pewnym strzałem wykorzystał rzut karny. W 63. minucie indywidualną akcją popisał się Bartosz Guzdek, a 180 sekund później było już wiadomo, że Widzew w tym meczu zainkasuje komplet punktów, bo na listę strzelców wpisał się Paweł Zieliński. Skra jednak nie odpuszczała i walczyła o honorowe trafienie, jednak to Widzew zadał kolejny cios, a jego autorem był młody Kacper Krasek, który popisał się strzałem z dystansu. Po wygranej Widzew wrócił na fotel lidera. 

 

Górnik Polkowice - GKS Tychy 0:1 (0:1)
Bramka: Łukasz Grzeszczyk 43' 

 

W pierwszej połowie mecz był otwarty. Najpierw Bartosz Biel minimalnie nie trafił w bramkę, a w 21. minucie Mateusz Piątkowski w sytuacji sam na sam trafił zaledwie w słupek. Pod koniec pierwszej połowie próbował zaskoczyć bramkarza Rafał Karmelita, ale to tyszanie otworzyli wynik, a dokładnie za sprawą Łukasza Grzeszczyka, który mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce. W 56. minucie Dominik Połap uderzył w słupek, ale 10 minut później sytuacja gości się skomplikowała, bo Bartosz Biel po weryfikacji VAR zobaczył czerwoną kartkę. W końcówce spotkania gospodarze mocno naciskali, jednak dobrze zachowywał się Konrad Jałocha, a z kolei Mateusz Piątkowski w sytuacji sam na sam uderzył nad poprzeczką. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.