Piątek w F1L: Nieprawdopodobny mecz w Nowym Sączu. Remis w Olsztynie

11 paź 2019 Udostępnij

To był emocjonujący piątek, ale show skradł pojedynek w Nowym Sączu, gdzie padło… osiem bramek!

Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica 1:1 (0:0)
Bramki: Szymon Sobczak 63' - Martin Mikovic 48'

W Olsztynie spotkały się dwie drużyny, które dobrze spisują się w bieżącym sezonie. Zawodnicy Bruk-Bet Termaliki mieli nadzieję na podtrzymanie serii zwycięstw. Stoml z kolei chciał zrehabilitować się za porażkę w Grudziądzu. Po przerwie na prowadzenie wyszli goście, jednak gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Szymona Sobczaka. Mecz zakończył się remisem i obie drużyny z pewnością mogą czuć niedosyt.

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 4:4 (3:2)
Bramki: Thiago 7’, Marcin Flis 19’, Radosław Kanach 33’, Michal Peter-Bucko 54’ – Toni Conejo 1’, Emil Drozdowicz 45’, Mateusz Bartosiak 47’, Mateusz Kuzimski 64’

Dzisiejsze starcie sąsiadów w tabeli zapowiadało się obiecująco. Chojniczanka rozpoczęła mecz z Sandecją „z wysokiego C”, zdobywając gola… tuż po pierwszym gwizdku sędziego. Piłkarze z Nowego Sącza odpowiedzieli już siedem minut później, a następnie wyszli na prowadzenie za sprawą Marcina Flisa. Przed przerwą gospodarze podwyższyli prowadzenie po trafieniu Radosława Kanacha, a goście… strzelili gola do szatni. W drugiej odsłonie Chojniczanka błyskawicznie wyrównała stan rywalizacji, ale to nie było ostatnie słowo obu zespołów. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4.