Piątek w F1L: Lider zastopowany

28 kwi 2023 Udostępnij

Na inaugurację 29. kolejki Fortuna 1 Ligi trzy punkty zgarnia Skra Częstochowa pokonując GKS Katowice. Natomiast w meczu Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź lider tabeli został zastopowany, przegrywając spotkanie 1:0.

GKS Katowice - Skra Częstochowa 0:1 (0:0) 

Bramki: Radosław Gołębiowski 68'

 

Pierwsza połowa meczu przebiegła bezbramkowo i nie obfitowała w duże emocje. Dopiero w 68. minucie spotkanie otworzył Radosław Gołębiowski, po fantastycznym uderzeniu z połowy boiska. Ostatecznie więcej bramek nie padło w tym spotkaniu. Dzięki wygranej Skra Częstochowa opuściła strefę spadkową.

 

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

 

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 1:0 (1:0) 

Bramki: Maksymilian Rozwandowicz 9'

 

W meczu z liderem tabeli gospodarze nie byli faworytem, jednak już w 9. minucie gola na wagę trzech punktów po stałym fragmencie gry zdobył Maksymilian Rozwandowicz. Sosnowiczanie nie odpuszczali i dążyli do drugiego trafienia, w 14. minucie po strzale Maksymiliana Banaszewskiego bramkarz gości z trudem wybił piłkę na rzut rożny.  ŁKS zmarnował swoją okazję w 63. minucie, kiedy to niepilnowany Piotr Janczukowicz uderzył głową z pięciu metrów nad bramką. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.