Piątek w F1L: Grad goli w Legnicy

1 paź 2021 Udostępnij

Miedź Legnica wygrała po emocjonującym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zagłębie Sosnowiec wywozi komplet punktów po spotkaniu w Łodzi z tamtejszym ŁKS.

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2 (1:0)
Bramki: Bruno Garcia 28', Maxime Dominguez 43', 82', Chuca 85' - Kacper Gach 7', Julio Rodríguez 90'

 

Podbeskidzie kapitalnie zaczęło spotkanie w Legnicy. W 7. minucie Kacper Gach strzałem z dystansu otworzył wynik. Później jednak to gospodarze doszli do głosu. W 28. minucie Bruno Garcia po kiksie swojego kolegi w polu karnym Podbeskidzia, skierował futbolówkę do bramki. Jeszcze przed przerwą na prowadzenie wyszła Miedź, bo Maxime Dominguez wykorzystał niepewną interwencją Martina Polacka i popisałem się strzałem pod poprzeczkę. Po przerwie to goście częściej byli przy piłce i wydawało się, że są bliscy wyrównania, jednak w 82. minucie drugiego gola zdobył Dominguez, a w 85. minucie trzy punkty zapewnił Chuca. W samej końcówce Podbeskidzie zdobyło drugiego gola, jednak od razu po tym trafieniu sędzia od razu zakończył spotkanie. 

 

ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:0)
Bramka: Szymon Sobczak 79' (k)

 

W pierwszej połowie kibice oglądali naprawdę dobre widowisko. Obie drużyny starały się grać ofensywnie, a dużo pracy mieli bramkarze. W 27. minucie Patryk Bryła zdecydował się na uderzenie, a piłka trafiła w poprzeczkę. Przed przerwą po uderzeniu Wojciecha Szumilasa dobrze interweniował Marek Kozioł, który wcześniej popełnił błąd przy wyprowadzaniu piłki, jednak ostatecznie futbolówka nie trafiła do bramki. W 57. minucie przewrotką uderzał Radaszkiewicz, jednak nieskutecznie. Pod koniec meczu indywidualną akcją w polu karnym popisał się Szymon Sobczak, którego faulował Jakub Tosik. Do jedenastki podszedł sam poszkodowany, który uderzył w taki sposób, że piłka odbiła się od poprzeczki, odbiła od murawy i wyszła do gry. Ostatecznie przy próbie wybicia piłki ŁKS wpakował futbolówkę do własnej bramki, jednak powtórki pokazały, że piłka przekroczyła linie pełnym obwodem już przy strzale Sobczaka. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.