Piątek w F1L: Dwa zwycięstwa gości

17 lut 2023 Udostępnij

W piątek rozgrywaliśmy dwa spotkania w Tychach i Niepołomicach. Goście z Niecieczy i Chorzowa zainkasowali komplet punktów.

GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica 0:1 (0:1)

Bramka:  Adam Radwański 37'

Już w 7. minucie meczu Tomasz Loska zmuszony był do interwencji, parując piłkę na poprzeczkę bramki. Kolejne minuty należały do gości z Niecieczy, którzy swoimi skokami presingowymi zmuszali Tyszan do błędów. W 37. minucie meczu strzał głową na bramkę zamienił Adam Radwański, dając jednobramkowe prowadzenie Słonikom. Początek drugiej połowy spotkania przyniósł nam świetną interwencję Konrada Jałochy, który obronił strzał zawodnika Termaliki. Swoją szansę na wyrównanie mogli mieć gracze GKS-u Tychy, jednak karny podyktowany przez arbitra spotkania został anulowany. Tym samym mecz zakończył się skromnym zwycięstwem podopiecznych Radoslava Latala.

 

Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów 0:1 (0:0)

Bramka: Łukasz Janoszka 95'

W pierwszej połowie meczu dogodniejsze sytuacje do strzelenia bramki mieli gracze Puszczy Niepołomice. W 16. minucie sytuację sam na sam z bramkarzem Ruchu Chorzów przegrał Thiago. Gospodarze mieli jeszcze kilka dogodnych szans, jednak żadnej nie zamienili na bramkę. Na przerwę piłkarze obu klubów schodzili z bezbramkowym remisem. Boisko w Niepołomicach oraz deszczowa pogoda nie pomagała graczom obu klubów. W drugiej części spotkania inicjatywę przejęli goście z Chorzowa. Ponownie fenomenalną interwencją w 79. minucie popisał się bramkarz Ruchu Chorzów, parując piłkę lecącą w okienko bramki. Wynik spotkania w ostatniej minucie meczu ustalił Łukasz Janoszka, wykańczając świetne dośrodkowanie.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.