Piątek w F1L: Derby na remis

22 paź 2021 Udostępnij

Pierwsze derby w 14. kolejce Fortuna 1 Lidze zakończyły się bezbramkowym remisem. Chrobry Głogów podzielił się punktami z Miedzią Legnica.

Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:0 

 

Od początku meczu Chrobry Głogów starał się atakować rywali wysokim pressingiem. Przynosiło to skutek, bo Miedź miała problem, aby przekroczyć linię środową boiska. Po jednym z rzutów rożnych główkował Bougaidis, ale trafił w poprzeczkę. Po 30 minucie goście obudzili się i grali coraz odważniej. Bardzo dobrą sytuację miał Patryk Makuch, ale z najbliższej odległości główkował nad poprzeczką. Napastnik Miedzi Legnica w drugiej połowie miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji, lecz zawsze dobrze interweniował Rafał Leszczyński. Druga połowa cała odbywała się pod dyktando podopiecznych Wojciecha Łodzodzińskiego, a Chrobry ograniczał się do kontrataków. W końcówce okazję miał jeszcze Michał Bednarski, ale ponownie dobrze bronił Leszczyński. W doliczonym czasie gry okazję na interwencję miał Paweł Lenarcik, który obronił strzał z dystansu Mandrysza. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.