Piątek w F1L: Beniaminek z trzema punktami

10 lis 2023 Udostępnij
1liga.org

W piątkowych spotkaniach Fortuna 1 Ligi Znicz Pruszków pokonał Motor Lublin i wyszedł ze strefy spadkowej. W Gdańsku natomiast bezbramkowy remis.

Znicz Pruszków - Motor Lublin 1:0 (0:0)
Bramki:
Krystian Tabara 90+4'

Spotkanie w Pruszkowie nie należało do emocjonujących. Obie drużyny nie stwarzały sobie skutecznych sytuacji do trafienia bramki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie nieco lepiej zaczęli grać goście, ale i to nie przyniosło im żadnej bramki. Gol na wagę trzech punktów padł w doliczonym czasie gry, kiedy to z bardzo dobrego podania skorzystał Krystian Tabara. Mecz zakończył się wygraną beniaminka.

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0:0 (0:0)

Spotkanie w Gdańsku zapowiadało się hitem kolejki. Niestety przyniosło duże rozczarowanie dla obu drużyn. W pierwszej połowie dobre okazje do wyjścia na prowadzenie stworzyli Goku i Rodado, niestety zabrakło skuteczności. Drugą połowę lepiej rozpoczęła Lechia Gdańsk, która częściej utrzymywała się przy piłce. I choć obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych akcji, mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.