Piątek w F1L: Arka bezlitośnie wykorzystała błędy ŁKS

16 kwi 2021 Udostępnij

ŁKS w piątek prowadził 1:0 z Arką, jednak gospodarze popełnili dwa duże błędy, które wykorzystali goście i to żółto-niebiescy zdobyli komplet punktów.

ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1:2 (1:0)
Bramki: Ricardinho 42' - M. Rosołek 69', Marcus Vinicius 73'

 

Gospodarze mogli wyjść na prowadzenie już w pierwszych minutach, ale dobrze interweniował Daniel Kajzer. W 15. minucie zagotowało się w polu karnym ŁKS, ale ostatecznie gospodarze wyszli obronną ręką. W 42. minucie Rygaard dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, a Ricardinho na raty pokonał golkipera Arki. Po przerwie goście starali się odrobić wynik meczu. Strzał Memicia zatrzymał się na słupku, a później próbował Michał Żebrowski. ŁKS mógł zamknąć mecz tuż po tej akcji, jednak piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej. W 69. i 74. minucie gospodarze popełnili dwa ogromne błędy. Najpierw piłkę przed swoim polem karnym stracił Rygaard, a wykorzystał to Maciej Rosołek który wpisał się na listę strzelców. Później błąd popełnił Arkadiusz Malarz, a gola zdobył Marcus Da Silva. W końcówce spotkania ŁKS miał jeszcze okazje do wyrównania, ale ostatecznie wynik meczu się nie zmienił. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.