Piątek w F1L: Lider nadal niepokonany

6 paź 2023 Udostępnij
1liga.org

Rozpoczęliśmy 11. kolejkę Fortuna 1 Ligi. W piątkowych spotkaniach zobaczyliśmy dwa remisy.

Chrobry Głogów - Odra Opole 0:0 (0:0)

Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana. Obie drużyny próbowały stworzyć sobie dobre akcje do trafienia bramki, jednak niz z nich nie wynikało. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy goli. Po przerwie Odra Opole wyszła na boisko bardziej zdeterminowana. Goście z Opola mocno naciskali na bramkę Chrobrego. W 76. minucie Mateusz Kamiński trafił do bramki Chrobrego, ale bramka została anulowana po weryfikacji VAR przez arbitra. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 1:1 (0:1)
Bramki:
Tomasz Neugebauer 90+5' - Karol Podliński 34'

Od początku spotkania gospodarze utrzymywali się zdecydowanie dłużej przy piłce. Drużyna z Łęcznej broniła się na własnej połowie. Jednak w 34. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do bramki trafił Karol Podliński dając Górnikowi prowadzenie. Po przerwie nadal to Lechia dominowała, jednak żadna z akcji nie kończyła się strzałem na bramkę. Gospodarze bili w mur, jaki postawił Górnik Łęczna. W 84. minucie meczu na boisko wszedł Tomasz Neugebauer i to on w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry uratował punkt dla Lechii Gdańsk trafiając do bramki Gostomskiego. 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.