Piątek w F1L: Odra Opole pokonuje Białą Gwiazdę

18 sie 2023 Udostępnij
1liga.org

W piątkowych spotkaniach Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało Zagłębie Sosnowiec, a Wisła Kraków przegrała u siebie z Odrą Opole.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
Bramki:
Maksymilian Sitek 5', Daniel Mikołajewski 61' - Marek Fabry 95' (K)

W pierwszych minutach spotkania dominowali na boisku gospodarze. Już w 5. minucie meczu objęli prowadzenie po tym jak zakotłowało się w polu karnym Zagłębia i sprytnie wykorzystał to Maksymilian Sitek trafiając do siatki gości. Do przerwy mimo prób drużyna Zagłębie Sosnowiec nie stworzyła zagrażającej sytuacji. W drugiej części spotkania Podbeskidzie podwyższyło swoje prowadzenie na 2:0, a w doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał w 95. minucie Marek Fabry. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Wisła Kraków - Odra Opole 1:3 (1:0)
Bramki:
Mateusz Kamiński 46' (GS), Piotr Żemło 80', Din Sula 84', 97'

Pierwsze 45. minut dostarczyło nam wielu zwrotów akcji. Kłopoty Wisły Kraków zaczęły się na samym początku, kiedy dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną w ciągu kilkudziesięciu sekund otrzymał Igor Sapała. Od tego czasu Odra napierała na bramkę rywali. Jednak gola do szatni zdobyli gospodarze po samobójczym trafieniu Mateusza Kamińskiego w 46. minucie. W drugiej połowie Odra Opola skutecznie dążyła po zdobycie bramki. W 80. minucie Piotr Żemło dał remis Odrze, a już kilkanaście minut później po bramce Din Sula podwyższyła prowadzenie najpierw na 2:1, a w doliczonym czasie gry na 3:1 i z tym wynikiem zakończyło się spotkanie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.