Piątek w F1L: zwycięstwa gospodarzy

5 kwi 2024 Udostępnij
1liga.org
Fot. 400mm.pl

W dwóch pierwszych spotkaniach 26. kolejki lepsi okazali się gospodarze. Górnik Łęczna pokonał Podbeskidzie Bielsko-Białą, a Chrobry Głogów uległ Arce Gdynia.

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (2:0)
Bramki:
 Damian Zbozień 26', Marko Roginic 42'

W 26. minucie spotkania w Łęcznej prowadzenie gospodarzom dał Damian Zbozień. Strzałem z pierwszej piłki pokonał Kacpra Krzepisza. Kilka minut później piłkarze Podbeskidzia mieli czego żałować, gdyż sędzia anulował zdobytą przez nich bramkę. Górnik na przerwę schodził już dwubramkowym prowadzeniem za sprawą bramki zdobytej przez Marko Roginicia. Wynik w drugiej połowie nie uległ zmianie i to Górnik Łęczna dopisał trzy punkty do swojego konta.

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:0 (1:0)
Bramki:
 Alassane Sidibe 34', Przemysław Stolc 64' - Robert Mandrysz 78'

Arka Gdynia objęła prowadzenie po składnej akcji w 34. minucie, którą wykończył Alassane Sidibe. W drugiej połowie podwyższył Przemysław Stolc. Wbiegł w pole karne Chrobrego i z pierwszej piłki umieścił piłkę w siatce gości. W 78. minucie kontaktową bramkę zdobył Robert Mandrysz i końcówka meczu zapowiadała się emocjonująco, ale ostatecznie piłkarze z Głogowa nie zdołali wyrównać i to Arka Gdynia odniosła kolejne zwycięstwo w tym sezonie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.