Piątek w F1L: Podział punktów w Płocku i wygrana beniaminka

4 sie 2023 Udostępnij
1liga.org

W meczu otwierającym 3. kolejkę Fortuna 1 Ligi Znicz Pruszków pokonuje u siebie Zagłębie Sosnowiec. Natomiast w Płocku gospodarze remisują z Lechią Gdańsk.

Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)
Bramki:
Paweł Moskwik 39'

Od początku meczu gospodarze dominowali na boisku. Co jeszcze do przerwy przyniosło im prowadzenie po bramce Pawła Moskwika w 39. minucie. Po przerwie Znicz Pruszków nadal konsekwentnie szedł po swoje realizując plan na ten mecz. Gospodarze skutecznie uniemożliwiali przeciwnikom wyprowadzanie piłki z własnej połowy. Spotkanie zakończyło się wygraną beniaminka 1:0.

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1:1 (0:1)
Bramki:
Krzysztof Janus 46' - Luis Fernández 36'

Zdecydowanie pierwsze minuty spotkania były pod kontrolą Wisły Płock i to ona stwarzała o wiele więcej zagrażających sytuacji. Jednak w 36. minucie spotkania to goście objęli prowadzenie po tym jak Luis Fernández sfinalizował akcję i trafił do siatki gospodarzy. Drugą część spotkania fantastycznie rozpoczęli gospodarze trafiając bramkę na remis w 46. minucie. Mimo wielu okazji obu drużyn, mecz zakończył się remisem 1:1.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.