Pewne zwycięstwo Chojniczanki

6 sie 2017 Udostępnij

Chojniczanka Chojnice w meczu 2. kolejki Nice 1 Ligi pewnie pokonała u siebie Stomil Olsztyn 3:0. Goście kończyli mecz w dziesiątkę.

Pierwszą groźną sytuację stworzyli już w 1. minucie olsztynianie, ale płaskie dośrodkowanie Wołodymyra Tanczyka zablokował Radosław Janukiewicz. Stomil powinien objąć prowadzenie w 8. minucie, kiedy to Marcel Ziemann oddał strzał z dystansu i trafił tylko w poprzeczkę.

 

W tej części gry przewagę mieli jednak zawodnicy Chojniczanki i udokumentowali to bramką. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 35. minucie po trafieniu Emila Drozdowicza, który nie miał problemów z dobiciem obronionego przez Michała Leszczyńskiego strzału Adama Ryczkowskiego. Do końca połowy wynik spotkania nie zmienił się.

 

Stomil miał więcej z gry, ale nie stworzył sobie dogodnej sytuacji do wyrównania. Gospodarze skupiali się głównie na wyprowadzaniu kontrataków. W 72. minucie doszło do nieporozumienia w szeregach obronnych Stomilu i po stałym fragmencie gry gospodarze podwyższyli prowadzenie. Na listę strzelców ponownie wpisał się Drozdowicz. W 78. minucie gospodarze dobili Stomil po trafieniu Jakuba Bąka.

 

W 86. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwona kartkę ujrzał Wiktor Biedrzycki i Stomil kończył mecz w osłabieniu.

 


1:0  Drozdowicz 34′

2:0  Drozdowicz 73′

3:0  Bąk 78'

 

Żółte kartki: Ryczkowski - Ziemann, Biedrzycki, Karankiewicz, Baranowski.

Czerwona kartka: Biedrzycki.

Sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).

 

Chojniczanka: Janukiewicz – Lisowski, Kieruzel, Boczek, Pietruszka – Drzazga (74' Grzelak), Zawistowski, Danielewicz (59' Paprzycki), Drozdowicz, Ryczkowski (63' Bąk) –Mikołajczak.

 

Stomil: Leszczyński Bucholc,  Baranowski,  Karankiewicz,  Ziemann Tanczyk. W. Biedrzycki,  Mikołajewski (46' Siemaszko),  Lech,  Zając (46' Dziemidowicz)  Abbott (64' Zahorski)ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.