Patrol Podbeskidzia

8 mar 2017 Udostępnij

Zawodnicy Podbeskidzie wzięli udział w niezwykłym patrolu Straży Miejskiej. Jednak zamiast mandatów rozdawał zaproszenia na mecz.

8 marca w Dzień Kobiet, patrol Straży Miejskiej wraz z zawodnikami Podbeskidzia wyruszył na ulice Bielska-Białej. Funkcjonariusze zwracali dziś szczególną uwagę na przepisy ruchu drogowego. Strażnicy za popełnione wykroczenia wyjątkowo udzielali pouczeń.

 

 

Panie, które wykazały się znajomością przepisów otrzymały element odblaskowy od Straży Miejskiej oraz zaproszenie na sobotni mecz Podbeskidzia od piłkarzy bielskiego klubu TS Podbeskidzie. Dzisiejsza akcja ma wymiar edukacyjny i promocyjny, cieszymy się, że wraz z klubem Podbeskidzie, z którym współpracujemy, możemy wskazywać poprawne postawy na drodze. To z pewnością zachęci panie aby nadal przestrzegały przepisów i poruszały się bezpiecznie po naszych drogach – powiedział Sebastian Kufel, Kierownik Referatu ds. Ochrony Środowiska i Profilaktyki.

 

 

Ja zwykle bywałem po tej drugiej stronie, jako otrzymujący mandat, więc udział w patrolu straży to z pewnością coś nowego dla mnie, ale też ciekawa przygoda - śmieje się Michał Janota, jeden z uczestników akcji - Przyjemnie było sprawić paniom miłą niespodziankę i teraz liczymy na ich obecność i wsparcie na stadionie podczas sobotniego meczu – przyznał pomocnik Górali. Oprócz niego ulice "patrolowali" Szymon Lewicki, Mikołaj Gibas oraz Łukasz Sierpina.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.