Paszulewicz zostaje w Olimpii

8 cze 2017 Udostępnij

Trener Jacek Paszulewicz przedłużył kontrakt z Olimpią Grudziądz. Umowa będzie obowiązywać dwa lata.

W sezonie 2015/16 trener Paszulewicz zadebiutował w meczu z Rozwojem Katowice. Przypomnijmy, że Olimpia miała wówczas tylko 10 punktów i zamykała ligową tabelę. Biało-Zieloni zdobyli 4 punkty na koniec rundy jesiennej, ale prawie nikt nie dawał szans na utrzymanie w gronie pierwszoligowców z tak słabym dorobkiem punktowym.

 

Wiosną Olimpia zagrała koncertowo i zapewniła sobie utrzymanie w przedostatniej kolejce po emocjonującym meczu z Sandecją Nowy Sącz wygranym 3:2. Było to kolejne historyczne wydarzenie, gdyż do tej pory nikt nie utrzymał się w lidze po tak słabej rundzie jesiennej. 

 

Niedawno zakończone rozgrywki ligowe szkoleniowiec Paszulewicz rozpoczął w odmienny sposób. Postawił w większości na młodzież, co przyniosło nie tylko historyczne osiągnięcia ligowe, gdzie pobiliśmy rekord punktowy i bramkowy (56 punktów i 48 strzelonych bramek), ale również pierwsze miejsce w systemie Pro Junior System. Ponadto do samego końca Olimpia liczyła się w walce o awans do Ekstraklasy.

 

Trener Paszulewicz prowadził Biało-Zielonych Już w 51 spotkaniach ligowych. Bilans to: 26 wygranych, 5 remisów oraz 17 porażek.

 

Ponadto Jacek Paszulewicz pozostaje na stanowisku dyrektora Akademii Piłkarskiej w kolejnym sezonie

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.