Ostatnie dni głosowania na "Jedenastkę i Piłkarza Sezonu Nice 1 Ligi"!

23 cze 2017 Udostępnij

Plebiscyt na "Jedenastkę i Piłkarza Sezonu Nice 1 Ligi" wchodzi w decydującą fazę. Głosowanie zakończymy w niedzielę 25 czerwca (godz. 22), więc teraz jest doskonały moment, by przyjrzeć się, jak rozkładają się głosy.

Plebiscyt na "Jedenastkę i Piłkarza Sezonu Nice 1 Ligi" wchodzi w decydującą fazę. Głosowanie zakończymy w niedzielę 25 czerwca (godz. 22), więc teraz jest doskonały moment, by przyjrzeć się, jak rozkładają się głosy.

Ośmiu zwycięzców w poszczególnych kategoriach Plebiscytu otrzyma pamiątkowe statuetki dla najlepszego zawodnika na swojej pozycji, a piłkarz, który zdobędzie największą łączną liczbę głosów otrzyma statuetkę dla Najlepszego Piłkarza sezonu 2016/2017 Nice 1 Ligi. Nagrody zostaną wręczone na uroczystym spotkaniu, przed startem kolejnego sezonu rozgrywek. 


 

 

W gronie bramkarzy na prowadzeniu młodziutki Tomasz Loska z Górnika Zabrze, który ma ponad połowę więcej głosów niż Łukasz Radliński z Sandecji Nowy Sącz i Rafał Leszczyński z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Wśród prawych defensorów zdecydowanym liderem jest Jacek Podgórski z Chojniczanki Chojnice. Czy Lukas Kuban (Sandecja) i Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów) będą go jeszcze w stanie dogonić? Mnóstwo sympatyków zdobył Lukas Klemenz z Olimpii Grudziądz, który jest na wyraźnym prowadzeniu wśród środkowych obrońców. Broni nie złożą na pewno Dawid Szufryn z Sandecji i Mateusz Wieteska z Chrobrego. A przypominamy, że do "Jedenastki Sezonu Nice 1 Ligi" wchodzi dwóch piłkarzy występujących na tej pozycji. Na lewej stronie obrony zacięta rywalizacja. Póki co Jarosław Ratajczak ze Stomilu Olsztyn nieznacznie wyprzedza Kamila Słabego z Sandecji. W grupie pościgowej jest jeszcze Marcin Woźniak z Olimpii. 


Na prawej pomocy prym wiedzie Łukasz Wolsztyński z Górnika, który ma za sobą świetną wiosnę. Za jego plecami uplasowali się Konrad Wrzesiński z Pogoni Siedlce i Damian Kądzior z Wigier Suwałki. W środku pola duża konkurencja, a tylko dwa miejsca do obsadzenia w Jedenastce Sezonu Nice 1 Ligi. Na razie konkurencję zdystansował kolejny zawodnik Górnika - Szymon Matuszek, pozostawiając za plecami Wojciecha Trochima z Sandecji. W rywalizacji na tej pozycji nie powiedział jeszcze ostatniego słowa Łukasz Grzeszczyk z GKS-u Tychy. Lewe skrzydło wyraźnie należy do doświadczonego Sylwestra Patejuka z Wisły Puławy, który póki co nie widzi na horyzoncie groźnego konkurenta. 


A ataku można mówić o małej niespodziance. Nosa faworytom utarł Andrzej Rybski z Chojniczanki, który wyprzedza króla strzelców Nice 1 Ligi - Igora Angulo z Górnika. O miejsce w Jedenastce Sezonu powalczą jeszcze na pewno Kamil Zapolnik z Wigier i Karol Angielski z Olimpii. 


Na tytuł Piłkarza Sezonu apetyt ma wielu, wygrać może jednak tylko jeden. Obecnie zacięta walka trwa między Lukasem Klemenzem z Olimpii oraz Szymonem Matuszkiem z Górnika. Na ten duet naciska zdecydowanie Jacek Podgórski z Chojniczanki. Po kilkadziesiąt głosów ma jeszcze zdecydowanie więcej zawodników, więc rywalizacja będzie na pewno do ostatniej minuty głosowania. 

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.