Ostatnia szansa Drutex-Bytovii

2 cze 2017 Udostępnij

Przed katowiczanami ostatni mecz w tym sezonie. Trójkolorowi w ramach 34. kolejki Nice 1 Ligi zmierzą się przy Bukowej z wciąż niepewną utrzymania Drutex-Bytovią Bytów.

Katowiczanie podejmą na własnym boisku drużynę, która wciąż nie może być pewna bytu w rozgrywkach pierwszoligowych na kolejny sezon. Bytowianie (34 pkt.) powalczą o utrzymanie miejsca barażowego z Wisłą Puławy (33 pkt.), która zmierzy się na swoim stadionie z Górnikiem Zabrze. Wciąż nie wiadomo także, kto zajmie drugie miejsce premiowane awansem. Nice 1 Liga będzie niezwykle interesująca do ostatniej minuty rundy wiosennej.

 

Trójkolorowi mają co zmieniać w historii ligowych starć z ekipą Bytovii. W pięciu meczach zwyciężyli dwukrotnie. Raz padł remis, a rywale schodzili z boiska w radosnych nastrojach po dwóch zwycięstwach. W rundzie jesiennej tego sezonu katowiczanie ulegli na wyjeździe Bytovii 0:1 po bramce Jakuba Bąka. Kurs w Fortunie, że pierwszą bramkę strzelą goście wynosi 2.3.

 

Spotkanie 17. kolejki, kończące rundę jesienną, obfitowało w wiele ostrych starć. Ekipa z północy Polski zagrała wysoko i agresywnie. Mimo to katowiczanie stworzyli sobie kilka sytuacji, które mogły zakończyć się bramką. Oby w niedzielne popołudnie tym razem je wykorzystali.

 

Na mecz GKS – Drutex-Bytovia obowiązuje promocja. Dorośli płacą za bilet 5 zł, a młodsi (do 18. roku życia) wchodzą na mecz za złotówkę. Na Bukową zapraszamy w niedzielę już od rana. Na bocznym boisku rozgrywane będą finały akcji „Zagraj na Bukowej”, którym towarzyszyć będzie rodzinny festyn. Wstęp na mecz dla uczestników i ich opiekunów (na podstawie voucherów) jest darmowy.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.