Opolanie znów trenują

12 gru 2017 Udostępnij

Po ponad dwóch tygodniach od zakończenia jesieni w Nice 1 Lidze, piłkarze Odry z powrotem zjechali do Opola.

– Zawodnicy trenują od poniedziałku według indywidualnych rozpisek. Mają swoje plany, opracowane po przejściu testów. Już w ubiegłym tygodniu wdrażali się w kształtowanie hipertrofii mięśniowej, a od dziś są pod opieką Grzegorza Marońskiego, czyli naszego trenera przygotowania motorycznego – mówi Mirosław Smyła, szkoleniowiec niebiesko-czerwonych.

 

Hipertrofia mięśniowa to jeden z efektów ćwiczeń fizycznych, polegający na powolnym przyroście objętości mięśni. Czyli w skrócie – budujących „rzeźbę”. Opolanie odbędą w tym tygodniu cztery treningi. Ćwiczą w ośrodku przy ul. Drobiarskiej oraz zaliczają zajęcia biegowe. W czwartek prócz treningu czeka ich jeszcze spotkanie na klubowej Wigilii.

 

– Sobota i niedziela to dni wolne. W przyszłym tygodniu zawodnicy przyjadą klubu jeszcze tylko raz. W nowym roku będą pracować wedle rozpisanych zajęć, a w Opolu spotkamy się 5 stycznia – informuje trener Odry.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.