Olimpia przywitała się z kibicami

2 mar 2017 Udostępnij

We środę o godzinie 18:00 w Centrum Handlowym Alfa odbyło się spotkanie z drużyną Olimpii Grudziądz. Zgromadzonym kibicom zaprezentowała się cała kadra na rundę wiosenną Nice 1 ligi.

Zamiast tradycyjnej prezentacji zespołu przed rozpoczęciem rundy wiosennej Olimpia Grudziądz zorganizowała spotkanie z całą kadrą. W grudniu nie doszło do skutku spotkanie drużyny z kibicami, ale w środę postanowiono nadrobić zaległości.

 

Na środowe wydarzenie przybyła cała kadra pierwszego zespołu wraz z nowymi zawodnikami. Poza piłkarzami i sztabem trenerskim z rundy jesiennej wraz z drużyną przybyli nowo nabyci piłkarze Olimpii: Daniel Feruga, Wojciech Muzyk, José Emílio Robalo Furtado, Wesllem Sousa Monteiro oraz młodzi z Akademii Piłkarskiej, którzy zostali włączeni do kadry pierwszego zespołu: Daniel Widz i Mateusz Rumiński. Młodzi zawodnicy z Akademii Piłkarskiej dołączyli do Miłosza Waszczuka, który był w kadrze I zespołu od rundy jesiennej. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszego Gieksika!

 

Na spotkanie z drużyną przybyło kilkuset kibiców Olimpii. Wszyscy przybyli otrzymali plakat drużyny, kartę zespołu oraz pocztówkę z plakatem meczowym na rundę wiosenną. Wszyscy mieli okazję porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie oraz zebrać autografy od całej drużyny.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.