Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie 0:0

31 mar 2018 Udostępnij

W meczu 24. kolejki Nice 1 Ligi piłkarze Olimpii Grudziądz bezbramkowo zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Od pierwszego gwizdka sędziego drużyna przyjezdnych zaatakowała grudziądzan. Goście mogli otworzyć wynik już otworzyć w 5. minucie za sprawą byłego zawodnika Olimpii - Mariusza Malca, który dobrze znalazł się w polu karnym, ale chybił.

 

Chwilę później Sierpina ograł Kaczmarka i zagrał piłkę wzdłuż bramki, jednak żaden z bielszczan nie wpakował jej do siatki.  Sierpina był bardzo aktywny na prawej stronie. Raz zdecydował się złamać akcję do środka i uderzyć lewą nogą, ale zdołał go zablokować Klimczak. Na akcje Podbeskidzia odpowiedział Kaczmarek, który ograł Sierpinę i Modelskiego, próbował jeszcze dośrodkować w pole karne, aczkolwiek defensorzy gości oddalili zagrożenie.

 

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza – goście od początku zaatakowali grudziądzką drużynę, ale defensorzy stanęli na wysokości zadania i nie pozwalali przyjezdnym stworzyć większego zagrożenia.  Spotkanie rozkręciło się po wejściu na plac gry Mario Martineza, który rozdzielał większość piłek w środku pola, a sam miał okazję na strzelenie gola w 72. minucie, po zagraniu Marcina Kaczmarka, lecz uderzył zbyt lekko i piłkę pewnie złapał Leszczyński.

 

Natychmiast odpowiedział Sierpina ogrywając Klimczaka i zagrywając do Sabali, który sprytnie chciał pokonać Małeckiego, ale został zablokowany. Grę Olimpii przyspieszyła kolejna zmiana – wejście na boisko Mateja Podlogara.  W 82. minucie Kaczmarek sprytnie zagrał do niego piłkę i w ostatniej chwili uprzedził go jeden z rywali. Prowadzący dziś Olimpię Jacek Linowski posłał do boju jeszcze Ante Vukusicia. Chorwat krótko po wejściu na boisko mógł zdobyć bramkę, lecz został uprzedzony przez rywali. 

 

W następnej akcji zespół Podbeskidzia wybiciem piłki na rzut rożny uratował Filip Modelski. Uprzedził w ten sposób zamykającego dośrodkowanie Marcina Kaczmarka. „Kaka” mógł zdobyć jeszcze gola, ale po podaniu Podlogara uderzył ponad bramką przyjezdnych. W doliczonym czasie gry gościom trzy punkty mógł zapewnić Kostorz, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek.

 

Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0

 

Sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok).

Żółte kartki: Candrea, Wełna, Martinez – Bougaidis, Guga, Sabala.

 

Olimpia Grudziądz: Małecki - Bielawski, Żitko, Wełna, Klimczak, Bancessi (83' Vukusić), Cendrea (66' Martinez), Kurowski, Michalik, Kaczmarek, Koval (74' Podlogar).

 

Podbeskidzie: Leszczyński - Modelski, Bougaidis, Malec, Oleksy - Sierpina, Hanzel, Guga, Kozak (46' Kostorz) – Iliev (66' Tomczyk) – Sabala (83' Chmiel).

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.