Oficjalna prezentacja Zagłębia

22 lut 2018 Udostępnij

25 lutego (niedziela) odbędzie się prezentacja dwóch zespołów, które reprezentują Zagłębie Dąbrowskie. Uroczyste otwarcie imprezy od 17:00 na hali "DorJan" w Sosnowcu.

Każdy z kibiców Zagłębia może zaopatrzyć się w zaproszenia i przyjść z całą swoją rodziną, bądź znajomymi. Każdy chętny musi zgłosić się do sklepu kibica "Zagłębiak", który mieści się przy ulicy 3 maja.


Na scenie pojawi się drugi zespół prowadzony przez Łukasza Nadolnego, a także pierwsza drużyna z Dariuszem Dudkiem na czele. Nie zabraknie również ekipy Sportowego Zagłębia, która w międzyczasie przedstawi kilka technik bokserskich. Przerywnikiem pomiędzy występami naszych głównych bohaterów będzie nasza grupa taneczna Pro Dancers Zagłębie.


Podczas całego wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, którzy marzą o zdjęciach, autografach czy wymiany kilku zdań z zawodnikami Zagłębia. Będzie możliwość pomalowania twarzy czy zabawy z klubową maskotką.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.