Odwrócić złą kartę

29 kwi 2017 Udostępnij

W sobotnim starciu pod znakiem zapytania stoi występ bramkarza Pogoni Rafała Misztala, który nabawił się urazu podczas meczu z Chojniczanką Chojnice. Z kolei w zespole Stomilu Olsztyn trener Adam Łopatko w tym meczu będzie miał do dyspozycji Jarosława Ratajczaka, który w ostatnich dwóch kolejkach pauzował za czerwoną kartkę.

Olsztyński szkoleniowiec nie będzie natomiast mógł skorzystać z Piotrka Skiby (uraz barku) oraz Rafała Kujawy. Ten ostatni doznał podczas meczu ze Stalą Mielec poważnej kontuzji i w tym tygodniu przeszedł zabieg. Niestety, czekać go będzie półroczna przerwa w grze. 

 

Stomil Olsztyn jak na razie zgromadził na swoim koncie 33 punkty i plasuje się na dwunastym miejscu w ligowej tabeli, a więc bezpośrednio za Pogonią. Należy jednak pamiętać, że podopieczni Adama Łopatki zaczynali sezon z ujemnym dorobkiem trzech oczek. Kurs w Fortunie, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 1.67.

 

Pogoń i Stomil w lidze mierzyły się ze sobą siedmiokrotnie. Dwa razy wygrywali siedlczanie, natomiast pięć razy górą była ekipa z Olsztyna. Bilans bramkowych tych spotkań wynosi 7:12 na korzyść drużyny z Warmii i Mazur. W ostatnim spotkaniu Pogoń Siedlce wygrała 1:0 po golu w 75. minucie. Kurs, że bramka padnie po 76. minucie wynosi 12.

 

MEDIA PRESS KIT: STOMIL OLSZTYN-POGOŃ SIEDLCEZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.