Odrabiamy ligowe zaległości

15 mar 2017 Udostępnij

We środę o godzinie 18:30 rozpocznie się zaległe spotkanie Olimpii Grudziądz ze Zniczem Pruszków.

Obecnie Znicz zajmuje 16. miejsce w tabeli mając na koncie 20 punktów. Warto jednak wspomnieć o tym, że odkąd drużyna zmieniła trenera, sprawy mają się dużo lepiej. W 11 pierwszych kolejkach zdobyli zaledwie 6 punktów, a kiedy na stanowisko trenerskie przejął Dariusz Kubicki sytuacja się polepszyła. W 9 meczach, których prowadził zespół zdobyli 14 punktów i wciąż liczy się w walce o utrzymanie.

 

Dla Olimpii Grudziądz oraz Znicza Pruszków spotkanie to będzie specjalnego. Nie dość, że będzie to pierwszy pojedynek pomiędzy tymi drużynami, to spotkają się ze sobą trener Jacek Paszulewicz oraz trener Dariusz Kubicki, który był trenerem Biało-Zielonych w przeszłości.

 

W zespole Znicza aż 12 zawodników strzelało w tym sezonie gola. Najwięcej z nich, bo 4 ma Adam Paluchowski, a tuż za nim są Aleksander Jagiełło oraz Patryk Kubicki – po 3 bramki.

 

W ostatnim spotkaniu Znicza Pruszków z Chojniczanką Chojnice bramkę na wagę remisu strzelił bramkarz drużyny trenera Dariusza Kubickiego – Piotr Misztal.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.