Odra Opole wraca do zajęć

21 cze 2017 Udostępnij

Przez ponad dwa tygodnie piłkarze opolskiej Odry korzystali z przerwy urlopowej po zakończeniu sezonu 2016/17. Teraz wracają do treningów i oficjalnie rozpoczynają przygotowania do upragnionego startu w Nice 1 Lidze.

„Niebiesko-czerwoni” przystąpią do treningów już pod okiem nowego szkoleniowca – Mirosława Smyły. Wśród nowych piłkarzy pojawi się pozyskany na początku czerwca z MKS Kluczbork – Rafał Niziołek.

 

– Cieszę się, że w końcu zaczynają się normalne treningi – mówi Tobiasz Weinzettel. W końcu znów poczujemy zapach szatni.

 

Satysfakcji z powrotu do treningów nie ukrywa również Bartosz Kowalczyk, jeden z konkurentów Tobiasza do gry w bramce.

 

– Wracamy w końcu na boisko – mówi uśmiechnięty Kowalczyk. Nastrój pozytywny, nowy trener, nowy sezon, zatem ciekawie się zapowiada. Wiem na co mnie stać i mam nadzieję, że teraz  w najbliższych meczach sparingowych, będę mógł udowodnić swoją wartość – podsumował jeden z naszych bramkarzy.

 

Pierwsze kontrolne spotkanie nasi piłkarze rozegrają już w najbliższą sobotę w Katowicach. Przeciwnikiem będzie zespół miejscowego GKS-u, prowadzony przez nowego trenera – Piotra Mandrysza.  Katowiczanie ubiegły sezon zakończyli na 7 pozycji w tabeli, walcząc niemal do samego końca o awans do ekstraklasy. Z pewnością będzie to mocne otwarcie sezonu dla naszego zespołu oraz przedsmak pierwszoligowych emocji:

 

Aktualnie na obiekcie „Gieksy” stacjonuje młodzieżowa reprezentacja piłkarska Czech do lat 21, która bierze udział w mistrzostwach Europy odbywających się w naszym kraju.  W tej sytuacji godzina rozpoczęcia sparingu będzie ustalona niebawem przez gospodarzy meczu.

 

Poniżej przedstawiamy plan wszystkich spotkań towarzyskich przed startem ligi:

 

24.06. – GKS Katowice (Katowice)
1.07. – Wisła Kraków 
5.07. – SFC Opava (Opava)
8.07. – wyjazd na obóz sportowy do Grodziska Wlkp. – w drodze – Zagłębie Lubin (Lubin)
12.07. – Chrobry Głogów (Grodzisk Wlkp.)
15.07. – Runda wstępna Pucharu Polski
19.07. – MKS Kluczbork

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.