Odra Opole - Miedź Legnica: Transmisja w Polsacie Sport

12 sie 2017 Udostępnij

Zaskakująco dobrze radząca sobie w Nice 1 Lidze Odra Opole w trzeciej kolejce zmierzy się z Miedzią Legnica. Oba zespoły nie zaznały w tym sezonie jeszcze goryczy porażki. Transmisja meczu Odra Opole – Miedź Legnica w Polsacie Sport.

Odra zaskoczyła wszystkich już w pierwszej kolejce. Beniaminek rozbił bowiem spadkowicza z Ekstraklasy, ekipę Górnika Łęczna. Potem przyszło jeszcze zwycięstwo z Pogonią Siedlce i piłkarze z Opola po dwóch kolejkach byli liderami Nice 1 Ligi. Na dodatek do drużyny dołączył w uczestnik mistrzostw świata w 2010 roku, były reprezentant Japonii, Daisuke Matsui.

 

– Daisuke przyjechał do nas dosłownie chwilę temu i od razu wskoczył w trening. Widać, że to osoba potrafiąca grać w piłkę, mająca bogate CV, ale proces aklimatyzacji z pewnością musi przejść. Nie ma gwarancji, że zawita w sobotę na boisku choćby na minutę – powiedział szkoleniowiec Odry, Mirosław Smyła.

 

W nieco gorszych humorach są piłkarze z Legnicy. Dwa remisy na początku sezonu, to nie najlepsze otwarcie zespołu, który marzy o Ekstraklasie. Ekipa Miedzi czeka zatem na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Obie ekipy dotychczas grały ze sobą trzykrotnie i zawsze górą byli legniczanie. Ostatnio w 2013 roku, w Pucharze Polski wygrali 4:0. Teraz rzecz jasna tak łatwo raczej nie będzie.

 

Transmisja meczu Odra Opole – Miedź Legnica od godziny 12.15 w Polsacie Sport. Komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Iwan.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.