Odra Opole – GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport

25 mar 2018 Udostępnij

W 23. kolejce Nice 1 Ligi Odra Opole na własnym obiekcie podejmie GKS Katowice. Drużyna gości po świetnym starcie z Rakowem Częstochowa liczy na kolejny dobry mecz. Czy tak się stanie? A może to gospodarze wrócą do wysokiej dyspozycji? Transmisja meczu Odra Opole - GKS Katowice od 17:30 w Polsacie Sport.

Gospodarze niezbyt fortunnie rozpoczęli wiosenne zmagania - przegrali z Miedzią Legnica i bezbramkowo zremisowali z Puszczą Niepołomice. Na pewno ta runda nie układa się dla nich na razie zbyt dobrze, choć poprzednia była wręcz rewelacyjna. Beniaminek uplasował się w czołówce tabeli i bez kompleksów radził sobie z faworyzowanymi rywalami.

 

GKS rozegrał dotychczas jedno spotkanie, ale za to zdobył trzy punkty, wygrywając na własnym obiekcie 2:1 z Rakowem Częstochowa, który dokonał kilku imponujących wzmocnień. Był to piąty z rzędu mecz bez porażki w lidze dla zespołu z Katowic. Pod wodzą nowego trenera Jacka Paszulewicza pokazują inny, bardziej bezpośredni styl gry.

 

Transmisja meczu  Odra Opole - GKS Katowice od 17:30 w Polsacie Sport.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.