Oddaj krew, idź na mecz Podbeskidzia!

15 lis 2018 Udostępnij

Już od dziewięciu lat klub TS Podbeskidzie organizuje zbiórkę krwi pod hasłem Oddaj krew, idź na mecz - nie inaczej będzie w tym roku!

Już od dziewięciu lat klub TS Podbeskidzie organizuje zbiórkę krwi pod hasłem Oddaj krew, idź na mecz - nie inaczej będzie w tym roku!

Najbliższa zbiórka krwi odbędzie się w sobotę 17 listopada w Gemini Park w godzinach od 11:00 do 16:00. Oprócz szlachetnego gestu krwiodawstwa i pomocy osobom z bielskich szpitali wymagającym transfuzji krwi, na wszystkich którzy przyjdą w czasie trwania akcji do centrum handlowego czeka wiele atrakcji.

 

Dla każdego krwiodawcy przygotowane zostały podwójne wejściówki na mecz reprezentacji młodzieżowych do lat 20Polska – Ukraina, który zostanie rozegrany w Bielsku-Białej 19 listopada!

 

">

 

Osoby, które zdecydują się oddać krew otrzymają również klubowe upominki oraz płytę Przemysława Majewskiego „Międzywojenna nuta”, która została wydana w projekcie 100 tysięcy płyt na 100-lecie Odzyskania Niepodległości.

 

W akcję zaangażowana jest drużyna Podbeskidzia – kibice będą mogli spotkać się z zawodnikami i trenerami, porozmawiać, wziąć autograf i zrobić wspólne zdjęcie.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.