Odczarować własny stadion

7 kwi 2017 Udostępnij

W dobrych humorach do meczu ze Zniczem Pruszków przystępują „Górale”. Zwycięstwo z GKS Katowice, a także wyniki innych spotkań sprawiły, że Podbeskidzie nadal pozostaje w walce o awans do ekstraklasy.

Podbeskidzie na wiosnę prezentuje się w kratkę. Zespół Jana Kociana zdobył osiem punktów. Złożyły się na nie:  dwie wygrane, dwa remisy i jedna porażka. Nie da się ukryć, że zwycięstwo w ubiegły piątek dodało „Góralom” skrzydeł. Problem jednak w tym, że Podbeskidzie zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjazdach, niż w meczach u siebie. Na własnym stadionie „Górale” wygrali zaledwie dwa razy – raz na jesieni i raz na wiosnę. Równie kiepskim bilansem przed własną publicznością mogą pochwalić się tylko: Wisła Puławy, MKS Kluczbork i sobotni rywal – Znicz Pruszków.

 

„Górale” są też drudzy niechlubnej klasyfikacji straconych goli u siebie. Do tej pory przeciwnicy trafiali w Bielsku-Białej już 20 razy. Gorszy bilans ma tylko… Znicz Pruszków z 25. Kurs w Fortunie, że obie ekipy strzelą bramkę wynosi 1.74.

 

Znicz ma za sobą szalony tydzień. Najpierw po świetnym spotkaniu pokonał ówczesnego wicelidera Nice 1 Ligi – Zagłębie Sosnowiec, aż 0:3. We wtorek uległ jednak u siebie wyraźnie innej ekipie z czołówki – GKS Katowice 1:4. Jednak w obu spotkaniach z bardzo dobrej strony zaprezentował się zawodnik beniaminka – Aleksander Jagiełło. Sytuacja po 24. kolejkach sprawia, że Znicz jest w tym momencie przedostatni w tabeli, tracąc trzy punkty do bezpiecznej strefy.

 

Poprzednie spotkanie na swoją korzyść rozstrzygnęli „Górale” wygrywając skromnie 0:1. Kurs na dokładnie taką ilość bramek w Fortunie wynosi 4.3.

 

Media Press Kit: Podbeskidzie – Znicz PruszkówZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.