Odczarować własny stadion

22 maj 2017 Udostępnij

Wiślacy w poniedziałek 22 maja rozpoczynają maraton piłkarski, który zakończą w niedzielę 28 maja. W pierwszej kolejności na swoim stadionie zmierzą się z Pogonią Siedlce

Poniedziałkowy mecz będzie przedostatnią okazją aby odczarować puławski stadion i zdobyć na nim bramkę w rundzie wiosennej. Sprawa nie będzie łatwa bo ekipa z Siedlec w minionej kolejce zdobyła 3 bramki w meczu z Podbeskidziem nie tracąc ani jednej. Kurs w Fortunie, że na przedział bramek 2-3 w starciu Wisły Puławy-Pogoń Siedlce wynosi 1.91.

 

– Dla nas nie ma znaczenia jak ostatni grali nasi przeciwnicy i ile wygrali. My skupiamy się na swoich celach i zadaniach, które mamy zrealizować i to jest dla nas najważniejsze. Na pewno nasz rytm meczowy został zaburzony ale z drugiej strony mieliśmy więcej czasu żeby dopracować niektóre elementy i po raz kolejny będzie chcieli pokazać się z dobrej strony przed naszą publicznością -wyjaśnia trener Adam Buczek.

 

Pogoń i Wisła w rozgrywkach ligowych mierzyły się ze sobą aż 19 razy. Bilans tych gier jest korzystniejszy dla siedlczan, którzy wygrywali ośmiokrotnie. Pięć razy górą była Wisła, a sześć razy padał remis. Bilans bramkowy wynosi 26:19 również na korzyść biało-niebieskich. 

 

W rundzie jesiennej w starciu obu ekip w Siedlcach Pogoń zwyciężyła 2:1. Bramki dla Pogoni zdobyli Daniel Chyła i Konrad Wrzesiński, natomiast dla gości z rzutu karnego trafił Sylwester Patejuk. Kurs w Fortunie na wynik 2:1 dla gospodarzy poniedziałkowego spotkania wynosi 7.4.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.