Odbić się od dna

21 kwi 2017 Udostępnij

Sobotnie spotkanie MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia Bytów będzie bardzo ważne dla dolnych rejonów tabeli.

Dla gości starcie z ostatnim w tabeli MKS-em ma kolosalne znaczenie.  Klub z Bytowa jest świeżo "po przejściach". Ubiegły rok zakończył z dorobkiem 24 punktów i plasował się na 11. miejscu w tabeli. Piłkarska wiosna dla Drutexu-Bytovii jakby się jeszcze nie zaczęła.

 

Jedno oczko wywalczone u siebie ze Stalą Mielec (2:2) i pożegnanie z trenerską ławką Tomasza Kafarskiego, dwa dni po tym, to cały dorobek ekipy naszego rywala. Dodajmy, że popularnego "Kafara" zastąpił 20 marca Adrian Stawski.  W tegorocznej klasyfikacji bytowski klub jest na dnie.

 

Bardzo szybko znalazł się też w strefie spadkowej i na dobre w niej ugrzązł Inaczej być nie mogło, ponieważ po raz ostatni bytowianie wygrali 12 listopada (GKS Katowice 1:0) i licząc przegraną w 1/8 Pucharu Polski (Arka Gdynia 0:1), seria trwa już 10 spotkań! 

 

Nie są to jednak najgorsze wiadomości dla czarno-biało-czerwonych. Do końca sezonu ludzi Stawskiego czekają głównie same poważne testy. Drutex-Bytovia mierzyć się będzie z zespołami z czołówki: Olimpią Grudziądz, Zagłębiem Sosnowiec, Wigrami Suwałki, Chojniczanką Chojnice czy GKS-em Katowice.

 

Jesienią Drutex-Bytovia wygrała 2:0. Wynik rozstrzygnął się w drugiej części spotkania. Kurs w Fortunie, że w sobotę padnie bramka w drugiej połowie wynosi 1.22.

 

Media Press Kit: MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia Bytów ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.