Odbić się od dna

13 wrz 2017 Udostępnij

Czas nadrobić zaległości! Już dziś Górale zmierzą się w ligowym meczu z Olimpią Grudziądz.

Olimpia do Bielska-Białej przyjeżdża jako szósta ekipa zaplecza Ekstraklasy, ale przypomnijmy że 4 z 5 drużyn które są wyżej w tabeli mają o mecz więcej. Podopieczni trenera Jacka Paszulewicza do tej pory przegrali dwa razy i w obu przypadkach było to skromne 0:1.

 

Pogromcami zespołu z Grudziądza byli piłkarze Chrobrego Głogów oraz Stali Mielec, a wszystko to miało miejsce w połowie sierpnia - pierwsza przegrana z Chrobrym przyszła dokładnie miesiąc temu.

 

Olimpia nie jest zespołem, który powala w tym sezonie swoim bramkowym dorobkiem. W 7 spotkaniach 6 razy zawodnicy tego zespołu trafiali do siatki (za każdym razem był to inny gracz), jednak na pewno na uznanie zasługuje gra w defensywie - zaledwie 3 stracone bramki muszą budzić respekt przed grą obronną Olimpii. Kurs w Fortunie, że Podbeskidzie nie strzeli bramki Biało-Zielonym wynosi 3.2.

 

Zaledwie raz w tym sezonie ekipa z Grudziądza podzieliła się punktami - w meczu ze Stomilem padł remis 1:1. 

 

Historia spotkań Podbeskidzia z Olimpią nie jest zbyt obszerna. Na dobrą sprawę obydwa zespoły spotkały się od tej pory tylko dwa razy w zeszłym sezonie. Pierwszy mecz w Grudziądzu wygrali Górale 2:0, a przy Rychlińskiego lepsi okazali piłkarze w biało-zielonych strojach 3:0. Kurs w Fortunie, że dziś na stadionie Podbeskidzia padną dokładnie trzy bramki wynosi 3.25.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.