Odbić się od dna

26 lis 2017 Udostępnij

Sześć spotkań bez porażki - taką serię notuje zespół z Suwałk. Olimpia nie wygrała natomiast siedmiu kolejnych meczów w lidze.

Pierwsze tygodnie dla przedstawiciela województwa podlaskiego były fatalne. Zbudowana od nowa drużyna aż do września nie potrafiła zainkasować kompletu punktów. Stało się to dopiero w 8. kolejce, kiedy niespodziewanie wygrała na wyjeździe z GKS-em Katowice 1:0, mając do tego momentu na swoim koncie zaledwie 2 punkty. Zespół wyraźnie zaskoczył i potrafił pokonać później Odrę Opole oraz Zagłębie Sosnowiec, a od października notuje serię sześciu spotkań bez porażki, wliczając m.in. wyraźne wygrane po 3:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz GKS-em Tychy.

 

Aktualnie Wigry to jedenastka ekipa ligi, z dorobkiem 23 punktów. Dobra postawa to również efekt sprowadzenia kilku doświadczonych piłkarzy pod koniec transferowego okienka: Serhija Pyłypczuka, Laurențiu Iorgi i Łukasza Budziłka.

 

Ostatnie pięć meczów z udziałem Wigier Suwałki były gwarantem wielu goli. W starciach z Chrobrym Głogów, Drutex-Bytovią Bytów, Podbeskidziem Bielsko-Biała, GKS-em Tychy, a także Ruchem Chorzów padało ich minimum 3, a łącznie kibice obejrzeli 20, a więc średnio cztery na spotkanie. Kurs w Fortunie na przedział bramek 2-3 wynosi 1.9.

 

Olimpia nie wygrała od siedmiu spotkań. Biało-Zieloni strzeli też najmniej bramek w całej lidze. Kurs w Fortunie, że nie trafią przeciwko Wigrom wynosi 2.39. W ostatnim spotkaniu obu ekip to zespół z Grudziądza cieszył się z wygranej 2:0. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.