Od hobbysty do noblisty

4 maj 2017 Udostępnij

Podbeskidzie Bielsko-Biała wzięło udział w kolejnej akcji pedagogicznej "Od hobbysty do noblisty". Z uczniami w gimnazjum w Jaworzu spotkał się Dariusz Kołodziej.

Spotkania odbywają się w ramach innowacji pedagogicznej i biorą w nich udział uczniowie klasy pierwszej, którzy dzięki temu mają okazję spotkać się z interesującymi ludźmi, poznać ich pracę i być może w ten sposób wybrać także swoją drogę zawodową.

 

Spotkanie z Dariuszem Kołodziejem szczególne emocje wzbudziło u grupy chłopców, którzy sami z zapałem trenują piłkę nożną, ale także inni mogli wiele nauczyć się od doświadczonego byłego już zawodnika Górali. Popularny "Kołek" opowiedział o swojej karierze piłkarskiej, o jej zakończeniu, ale przede wszystkim podkreślał, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Sam jest przykładem człowieka, którego marzenie się spełniło, dlatego mógł bazując na własnym doświadczeniu powiedzieć z pełnym przekonaniem, że upór i wytrwałość są jedyną drogą do zrealizowania swoich celów.

 

Na pamiątkę spotkania wielu uczniów chętnie robiło zdjęcia z Dariuszem Kołodziej, a także zbierało jego autograf.

 

 



ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.