Obronić pozycję lidera!

21 kwi 2017 Udostępnij

Chrobry Głogów po trzech zwycięstwach z rzędu w najbliższą sobotę zagra na boisku lidera. Od środy bowiem na czele Nice 1 Ligi znajduje się ekipa Sandecji Nowy Sącz.

Sandecja odrobiła we środę ligowe zaległości. W meczu ze Stalą Mielec okazała się lepsza wygrywając 1:0. Dzięki zwycięstwu Sandecja została nowym liderem rozgrywek.

 

Dla pomarańczowo-czarnych to druga (nie licząc początkowej fazy ligi, pierwszej, drugiej czy trzeciej kolejki) rywalizacja z drużyną zajmującą najwyższe miejsce w tym sezonie. Wcześniejsza miała miejsce w listopadzie. Chrobry jechał na teren prowadzącego wówczas Zagłębia Sosnowiec i po bramkach Konrada Kaczmarka i Mateusza Machaja dość nieoczekiwanie zwyciężył 2:0. Po tym spotkaniu Zagłębie straciło pozycję lidera.

 

Co ciekawe, gdy Chrobry grał z Sandecją po raz pierwszy w sezonie 2016/17, rywale byli niemal tak samo wysoko. Przed przyjazdem do Głogowa we wrześniu zajmowali 2 miejsce. Chrobry wygrał jednak 2:1 w niebywałych okolicznościach, bo w momencie upływu regulaminowych 90 minut to Sandecja prowadziła 1:0. Warto dodać, że kiedyś w taki sposób wygrała też Sandecja, więc z uwagi na ciekawą przeszłość i aktualne położenie w tabeli szykuje się dobre widowisko. Czy znowu możemy liczyć na bramkę w końcówce spotkania? Kurs na to, że padnie bramka po 76 minucie wynosi 1.59.

 

Atutem Sandecji jest gra na własnym boisku. Na wiosnę, lider Nice 1 Ligi nie zaznał w Nowym Sączu porażki. Cztery zwycięstwa na cztery możliwe nie wliczając ostatniego, zaległego spotkania ze Stalą Mielec. Sandecja może także pochwalić się najlepszą defensywą w meczach u siebie. W trzynastu spotkaniach lider stracił tylko siedem bramek. Kurs w Fortunie, że Chrobry nie strzeli bramki w pierwszej i drugiej połowie wynosi 1.11.  

 

Media Press Kit: Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów

 

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.