O ten sam cel - utrzymanie

30 mar 2017 Udostępnij

Widmo spadku zajrzało w oczy piłkarzom Chrobrego. Z kolei na przeciwległym biegunie znajdują się gracze Stali Mielec. Beniaminek jest na fali, co potwierdza z meczu na mecz w ostatnich tygodniach.

Tylko jeden punkt w trzech meczach na wiosnę – bilans Chrobrego jest fatalny. Nic więc dziwnego, że ekipa z Głogowa niebezpiecznie zbliżyła się do strefy spadkowej i teraz zajmuje pozycję barażową. Czy gospodarze rzucą się od pierwszych minut do ataku? Kurs na pierwszą bramkę dla Chrobrego wynosi 1.84.

 

–  Mamy jeszcze przed sobą sporo meczów i sporo punktów do zdobycia. Jasne, teraz czeka nas ważny mecz, tylko że każdy taki jest, bez względu na sytuację. Jak zawsze robimy wszystko, aby się do niego odpowiednio przygotować, ale nie patrzmy wstecz – przekonuje Michał Ilków-Gołąb, defensor Chrobrego.

 

Stal na wiosnę nie zwalnia tempa. Kibice beniaminka przegraną swoich ulubieńców po raz ostatni widzieli 27 listopada. Czy o zwycięstwo z Chrobrym będzie trudniej? W ekipie z Mielca przymusowa pauza za żółte kartki czeka dwóch stoperów – Sebastian Zalepa oraz Krzysztof Kiercz.

 

– Jest niewiadoma jeśli chodzi o środek obrony bo nasza sytuacja nie jest łatwa. Musimy być przygotowani na inną opcję. Jest Boris Milekić, a kto drugi zdecydujemy w ostatniej chwili bo jest kilka kandydatur na tę pozycję. Jest też utalentowany junior Rafał Drożdżal – poinformował Zbigniew Smółka, trener Stali Mielec.

 

 

Jesienią Chrobry nie miał problemów z pokonaniem beniaminka. Stal uległa na własnym terenie aż 1:4. Teraz jednak sytuacja obu drużyn diametralnie się zmieniła. W wywiadzie dla „Łączy na piłka” trener stali powiedział, że gra u siebie jest kluczem do wszystkiego. Według Fortuny minimalnym faworytem jest Chrobry. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 2.33.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.