O punkty z nowym szkoleniowcem

18 sie 2017 Udostępnij

Piątkowy rywal Chojniczanki przed sezonem był wymieniany jako jeden z głównych faworytów do awansu do Ekstraklasy. Początek sezonu w wykonaniu Podbeskidzia jest jednak mocno rozczarowujący. Bielszczanie zdobyli tylko jeden punkt, remisując na wyjeździe w pierwszej kolejce z Chrobrym Głogów 1:1. Później przyszły porażki z Drutex-Bytovią oraz Stomilem Olsztyn.

Z kolei zespół z Chojnic zanotował falstart przygrywając z beniaminkiem Puszczą Niepołomice 2:0, ale w kontekście pozostałych wyników Chojniczanki, tę porażkę można zaliczyć do kategorii wypadków przy pracy. Już w drugiej serii gier zawodnicy z Chojnic poprawili humory swoim kibicom pewnie zwyciężając Stomil Olsztyn 3:0. Przed tygodniem w starciu z Rakowem Częstochowa szczęście sprzyjało drużynie Krzysztofa Brede. Wiele dogodnych okazji stworzyli sobie gospodarze, ale Chojniczanka miała w bramce świetnie dysponowanego tego dnia Radosława Janukiewicza, który wybronił swój zespół przed utratą bramki. Na domiar szczęścia w ostatniej minucie bramkę zdobył Adam Ryczkowski i goście wracali do domu z trzema punktami. Kurs w Fortunie, że Chojniczanka wygra dziś przynajmniej jedną połowę wynosi 1.44.

 

W klubie z Bielska-Białej doszło do zmiany na stanowisku trenera zespołu. Dotychczasowy trener, Jan Kocian nie prowadził zespołu od początku sezonu. W czwartek, Podbeskidzie poinformowało, że pod nieobecność Kociana zespół poprowadzi Adam Nocoń, ostatnio trener BKS-u Stal Bielsko-Biała. Przed meczem z Chojniczanką, dla oficjalnej strony Podbeskidzia powiedział m.in. – To co się rzuca w oczy, to zbyt duża liczba straconych bramek. Organizacja gry defensywnej szczególnie w momentach przejścia z ofensywy do defensywy wymaga poprawy, ale chciałbym podkreślić że na całokształt postawy w obronie pracują wszyscy zawodnicy, więc nie dotyczy to tylko obrońców. 

 

W poprzednim sezonie Chojniczanka zremisowała u siebie z Podbeskidziem 1:1. Na wyjeździe ekipa z Chojnic okazała się lepsza wygrywając 1:0. Kurs w Fortunie na to, że obie drużyny strzelą w piątek bramkę wynosi 1.62. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.