O podtrzymanie dobrej passy

10 mar 2017 Udostępnij

W sobotę piłkarze pierwszoligowej Stali Mielec zagrają pierwszy raz w 2017 roku przed swoją publicznością w Mielcu. Podejmą Olimpię Grudziądz.

Po rundzie jesiennej obie ekipy plasowały się tuż nad strefą spadkową i wiosną będą walczyć o spokojnie utrzymanie się w Nice 1 Lidze. W nieco lepszej sytuacji jest Olimpia, która ma 4 punkty więcej od mielczan, a przed tygodniem u siebie pokonała 2:1 mocną Miedź Legnica. Stal ma za sobą natomiast ciężki bój w Kluczborku z ostatnim w tabeli MKS, który zakończył się wygraną Biało-Niebieskich 1:0. 


– Myślę, że postawimy zaporę nie do przejścia i u siebie będziemy bardzo mocni. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani co pokazało spotkanie w Kluczborku, to był ciężki mecz, tam było mniej piłki w piłce, to była walka, ciężka wojna, wyszliśmy z tego zwycięsko. Są trzy punkty na terenie zespołu, który będzie jeszcze zabierał punkty czołowym drużynom tej ligi – zdradził pomocnik Stali Mielec, Piotr Marciniec. 

Trener Zbigniew Smółka drży natomiast o zdrowie swoich zawodników. Po boju w Kluczborku nie wszyscy jeszcze w stu procentach trenują. – Jesteśmy bardzo mocno poobijani, kilku zawodników liże rany, mam nadzieję, że wrócą do pełnej dyspozycji w sobotę – powiedział mielecki szkoleniowiec.

 

Szkoleniowiec przestrzegł przed zespołem z Grudziądza. – W minionej kolejce Olimpia zupełnie zdominowała bardzo silną Miedź Legnica. Olimpia wstrzeliła się z formą i wygląda bardzo dobrze. Znam kilku zawodników, będzie to ciężki mecz i doping w sobotę będzie bardzo potrzebny –podkreślił.


Mecz Stal Mielec - Olimpia Grudziądz odbędzie się 11 marca o 17:00 na Stadionie Miejskim w Mielcu. Podczas tego spotkania pierwszy raz uruchomiony zostanie sektor rodzinny, z animacjami dla najmłodszych kibiców: kreatywny kącik plastyczny, malowanie twarzy w klubowe barwy, gry i zabawy z animatorami oraz nauka wspólnego kibicowania. Atrakcje te będą przygotowane na sektorze oznaczonym literą „J”, na trybunie zachodniej. Dzieci do 13 roku życia mają bezpłatny wstęp na wszystkie mecze rozgrywane ma mieleckim stadionie. Na obiekt mogą wejść razem z opiekunem posiadającym ważny bilet.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.