O pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej

10 mar 2017 Udostępnij

Poprzednia kolejka nie była udana dla obu zespołów. Chrobry zremisował, a Podbeskidzie przegrało. Jedna i druga ekipa w 21. kolejce Nice 1 Ligi będzie chciała poczuć smak zwycięstwa. Czy "Górale" wykorzystają atut własnego boiska?

Inauguracja ligowego roku nie przebiegła po myśli zespołu z Głogowa, bo remis 1:1 za sukces przecież uznać nie można. Tym bardziej teraz, w Bielsku-Białej piłkarze aktualnie 12 zespołu Nice 1 Ligi będą chcieli zaprezentować się na tyle dobrze, aby wywieźć z boiska Górali trzy punkty. 

 

Podobnie jak w przypadku ligowej inauguracji, do sobotniego pojedynku pomarańczowo-czarni nie przystąpią w komplecie. Z gry wykluczył się Karol Danielak, który w ostatnim spotkaniu najpierw zdobył bramkę, a później otrzymał żółtą kartkę. Bramka była jego trzecią, a upomnienie czwartym, co oznacza kolejkę przerwy. Nie wiadomo jak trenerzy zachowają się w stosunku do Damiana Sędziaka. Wrócił po długiej kontuzji, już normalnie trenuje, ale pytanie czy to właśnie ten moment. Dobre wiadomości to za to powrót Michała Michalca. Może też grać Michał Borecki.

 

Podbeskidzie przegrało w Suwałkach po słabym meczu z tamtejszymi Wigrami.

 

 

– Pracowaliśmy nad atakiem pozycyjnym. Widzimy tutaj duże problemy. W ofensywie nie zrobiliśmy żadnej okazji bramkowej – tłumaczył Jan Kocian, trener Podbeskidzia.

 

 

– Teoretycznie nasze boisko powinno być naszym atutem. Wiemy jednak, jak wyglądało to jesienią. Nasza sytuacja w tabeli jest w tym momencie słaba – przyznał Rafał Leszczyński, bramkarz Podbeskidzia. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.