O pierwsze trzy punkty u siebie

9 wrz 2017 Udostępnij

Po dwutygodniowej przerwie czerwono-niebiescy rozegrają kolejne spotkanie w ramach Nice 1 Ligi. Tym razem podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się przed własną publicznością ze Stalą Mielec. Początek meczu w sobotę o godzinie 16.

Ostatni raz częstochowianie o ligowe punkty walczyli 26. sierpnia, kiedy na Limanowskiego zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec 2:2. Następnie Raków miał rozegrać mecz z Wigrami Suwałki, jednak ze względu na powołanie zawodników do młodzieżowych reprezentacji, Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się ustalić inny termin spotkania. W poprzedniej kolejce z tego samego powodu nie grała Stal Mielec.

 

Raków ze Stalą Mielec ostatni raz mierzył się w 2. lidze w sezonie 2015/16. Wówczas dwukrotnie górą była ekipa Stali. Na Limanowskiego FKS wygrał 2:1. Natomiast w Mielcu gospodarze pewnie zwyciężyli 3:0. Kurs w Fortunie na zwycięstwo 1:2 Stali wynosi 11.

 

W sobotnie popołudnie częstochowianie zagrają nie tylko o przerwanie tej złej serii, ale także o zdobycie pierwszych trzech punktów w tym sezonie przed własną publicznością. Kurs w Fortunie, że Raków wygra obie połowy wynosi 6.1.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.