Nowy trener Widzew Łódź

13 kwi 2021 Udostępnij

Zarząd Widzewa Łódź SA podjął decyzję o tym, że Enkeleid Dobi nie będzie już pełnił funkcji trenera pierwszego zespołu. Zastąpi go dotychczasowy asystent - Marcin Broniszewski.

Po przeprowadzonej analizie tegorocznych występów pierwszego zespołu oraz rozmowie z trenerem Enkeleidem Dobim zarząd Widzewa Łódź podjął dziś decyzję o tym, że nie będzie on już pełnił funkcji trenera pierwszego zespołu. Obowiązki pierwszego trenera jeszcze dzisiaj przejmie Marcin Broniszewski - dotychczasowy asystent.

 

- Decyzja ta ma na celu skuteczne kontynuowanie gry o zakończenie sezonu w strefie barażowej Fortuna 1 Ligi i podjęcie walki o awans do Ekstraklasy przez Widzew Łódź. Nie jest ona dla nas łatwa, jednak po szerokiej analizie ostatnich miesięcy, pozostanie sztabu szkoleniowego w dotychczasowym układzie personalnym nie gwarantowało realizacji celu sportowego. Na końcowy sukces w piłce nożnej składa się zarówno sposób gry zespołu, jak i zarządzanie nim. Nasza decyzja ma związek z oceną obu tych obszarów - powiedział Piotr Szor, prezes Widzew Łódź SA.

 

Enkeleid Dobi objął funkcję pierwszego trenera Widzewa Łódź 30 lipca 2020 r. Od tego czasu poprowadził drużynę w 24 meczach Fortuna 1 Ligi oraz dwóch spotkaniach Fortuna Pucharu Polski.

 

Dziękujemy trenerowi Dobiemu za poświęcenie i wkład w odbudowę Widzewa Łódź. Życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.