Nowe oświetlenie w Suwałkach coraz bliżej

29 mar 2019 Udostępnij

Sprawnie postępują prace montażu nowego oświetlenia na Stadionie Miejskim w Suwałkach. Wigry musiały zmodernizować oświetlenie, ponieważ poprzednie nie spełniało wymogów podręcznika licencyjnego.

Firma Adalight, która modernizuje oświetlenie na Stadionie Miejskim po demontażu starych lamp przystąpiła do zakładania nowych. W sumie na jednym maszcie zostanie umieszczonych 40 lamp, czyli o cztery więcej niż było wcześniej.

 

Jak mówi kierownik firmy Adalight Bogdan Kuć po nieudanym demontażu całych masztów pracownicy musieli zdejmować stare oświetlenie z użyciem podnośnika, co uzależniło prace od warunków atmosferycznych. Prace planowo mają zakończyć się 30 kwietnia. Docelowo oświetlenie na obiekcie w Suwałkach będzie wynosić 1600 luxów.

 

Firma Adalight jest bardzo dobrze znana pierwszoligowcom. Z jej usług korzystały m.in. Bytovia Bytów, Puszcza Niepołomice, czy Raków Częstochowa.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.