Nowa piłka Select Brillant Super TB V23 na sezon 2023/2024

9 cze 2023 Udostępnij

Pierwsza Liga Piłkarska we współpracy z firmą SELECT ma przyjemność zaprezentować nową piłkę Fortuna 1 Ligi. Nowa futbolówka na pierwszoligowych boiskach pojawi się od początku sezonu 2023/2024. Współpraca z duńską firmą trwa od sezonu 2020/2021

- Sezon 2023/2024 to pierwszy rok obowiązywania nowej umowy z firmą Select. Ogromnie cieszymy się, że z każdym sezonem udaje się rozwijać współpracę z korzyścią dla naszych klubów. Select to uznana marka w środowisku piłkarskim, a kontynuacja partnerstwa stanowi potwierdzenie, że Fortuna 1 Liga to atrakcyjny biznesowo produkt - mówi Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

 

- Nowy sezon to standardowo nowa odsłona piłki Fortuna 1 Ligi. Cieszymy się, że Brillant Super TB to wciąż najlepszy wybór dla pierwszoligowych klubów. Witamy nowe kluby w lidze i mówimy "do zobaczenia" w sezonie 2023/2024 - stwierdził Paul Szostek, główny przedstawiciel firmy SELECT na Polskę.

 

Współpraca firmy SELECT z Fortuna 1 Ligą trwa od początku sezonu 2020/2021. Nowa umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2025/2026. Dzięki temu pierwszoligowi piłkarze używają tym samych piłek co zawodnicy w najwyższej klasie rozgrywkowej m.in. w Portugalii, Szwecji, Danii, Finlandii, czy Rumunii. Ponadto firma SELECT dostarcza swoją piłkę DERBYSTAR do niemieckiej Bundesligi i holenderskiej Eredivisie. Model DERBYSTAR jest jednakowy z Select Brillant Super TB.  

 

Piłka Select Brillant Super TB V23 składa się z 32 paneli zgrzewanych termicznie, które chłoną mniej wody niż piłki szyte ręcznie, dzięki czemu piłka zachowuje pierwotną masę podczas gry na mokrej nawierzchni. Pod materiałem osłony kryje się nowo opracowane poszycie wykonane ze specjalnej pianki o grubości 4 mm oraz pęcherz lateksowy Zero-Wing z wbudowanym punktem równowagi umieszczonym przeciwlegle do wentyla. Nowa struktura materiału zapewnia bardziej stabilną trajektorię, zoptymalizowane tarcie między piłką, a butem, a także lepszą przyczepność dla bramkarzy.  

 

Oficjalna piłka Fortuna 1 Ligi z logotypem rozgrywek jest dostępna do kupienia u oficjalnych dystrybutorów SELECT w Polsce. W ofercie dostępna jest zarówno oficjalna piłka meczowa, jak i replika. Kibice piłkę mogą kupić TUTAJ lub TUTAJ.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.