Nowa piłka Select Brillant Super TB V22 na sezon 2022/2023

7 cze 2022 Udostępnij

Pierwsza Liga Piłkarska we współpracy z firmą SELECT ma przyjemność zaprezentować nową piłkę Fortuna 1 Ligi. Nowa futbolówka na pierwszoligowych boiskach pojawi się od początku sezonu 2022/2023.

- Cieszymy się na kolejny sezon współpracy z Fortuna 1 Liga. Z dumą też prezentujemy nową piłkę meczową Select Super TB z nowym designem,  którą będą rywalizować pierwszoligowcy w sezonie 2022/2023. Wszystkim klubom, tym którzy w lidze są już dłuższy czas, jak i także tym nowym życzymy wielu sukcesów - mówi Paul Szostek, główny przedstawiciel firmy SELECT na Polskę.  
 

- Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą SELECT. To już trzeci sezon, w którym zawodnicy Fortuna 1 Ligi będą korzystać z piłki marki SELECT. Mamy nadzieję, że produkt wysokiej jakości pozwoli zawodnikom zdobywać kolejne piękne bramki, których byliśmy świadkami już w poprzednich latach - mówi Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej. 

 

Współpraca firmy SELECT z Fortuna 1 Ligą trwa od początku sezonu 2020/2021. Dzięki temu pierwszoligowi piłkarze używają tym samych piłek co zawodnicy w najwyższej klasie rozgrywkowej m.in. w Belgii, Danii, Finlandii, Norwegii, czy Portugalii. Ponadto firma SELECT dostarcza swoją piłkę DERBYSTAR do niemieckiej Bundesligi i holenderskiej Eredivisie. Model DERBYSTAR jest jednakowy z Select Brillant Super TB.  
 
Piłka Select Brillant Super TB V22 składa się z 32 paneli zgrzewanych termicznie, które chłoną mniej wody niż piłki szyte ręcznie, dzięki czemu piłka zachowuje pierwotną masę podczas gry na mokrej nawierzchni. Pod materiałem osłony kryje się nowo opracowane poszycie wykonane ze specjalnej pianki o grubości 4 mm oraz pęcherz lateksowy Zero-Wing z wbudowanym punktem równowagi umieszczonym przeciwlegle do wentyla. Nowa struktura materiału zapewnia bardziej stabilną trajektorię, zoptymalizowane tarcie między piłką, a butem, a także lepszą przyczepność dla bramkarzy.  
 
Oficjalna piłka Fortuna 1 Ligi z logotypem rozgrywek jest dostępna do kupienia u oficjalnych dystrybutorów SELECT w Polsce. W ofercie dostępna jest zarówno oficjalna piłka meczowa, jak i replika. Kibice piłkę mogą kupić  TUTAJ


ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.