Nowa kampania marketingowa Fortuny

2 cze 2021 Udostępnij

„Na mistrzostwach możesz grać po swojemu” – pod takim hasłem ruszyła kampania marketingowa dla nowych i obecnych klientów Fortuny. Bukmacher przygotował m.in. najprostszą ofertę powitalną oraz konkurs z pulą przekraczającą 1 000 000 EURO.

Proste zasady na start. Propozycja Fortuny dla nowych graczy to pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon. Jak to działa? Gracz stawia kupon składający się z np. meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej za 600 zł. Wygrywa– na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie. Przegrywa– postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

 

Milion euro dla Znawców futbolu. Nowością w ofercie Fortuny jest EuroZnawca. Popularna zabawa w układanie turniejowej drabinki została przez bukmachera zaadaptowana w formę darmowego konkursu, w którym dla zwycięzcy jest aż 1 000 000 euro. Aby dołączyć do szczęśliwców, którzy podzielą miedzy sobą główną nagrodę należy po zalogowaniu się w serwisie Fortuny wytypować na stronie https://www.efortuna.pl/cms/euroznawca końcową kolejność drużyn we wszystkich grupach, a następnie zestawić pary 1/8 finału, ćwierćfinału, półfinału. W meczu o złoto oprócz poprawnie dobranych finalistów wymagane jest również podanie wyniku spotkania w regulaminowym czasie gry. Dodatkowo wśród graczy, którym uda się przewidzieć bezbłędnie przebieg fazy grupowej i dopasować drużyny w 1/8 finału Fortuna podzieli 100 000 zł. Zabawa trwa do pierwszego gwizdka rozpoczynającego inauguracyjny mecz Mistrzostwa Europy. 

 

 

W najbliższych dniach w kanałach Fortuny pojawią się informacje na temat promocji przygotowanych specjalnie na mecz otwarcia czy spotkania z udziałem Biało-Czerwonych. Uzupełnieniem działań promocyjnych bukmachera będzie piętnastosekundowy spot, którego emisja zaplanowana jest w podczas internetowych transmisji z meczów i materiałów dotyczących Euro w kanałach TVP oraz w sekcjach sportowych największych portali internetowych i przez reklamy RTB.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.