Nominacje dla partnerów Fortuna 1 Ligi od Sport Biznes Polska

27 lut 2024 Udostępnij

Poznaliśmy finalistów Nagród Sport Biznes Polska za rok 2023. W tym gronie znalazło się miejsce dla partnerów związanych z Fortuna 1 Ligą.

W kategorii debiut sponsoringowy 2023 roku nominację otrzymała firma INEA, która od początku sezonu 2023/2024 została partnerem telekomunikacyjnym Fortuna 1 Ligi. Podstawą współpracy są projekty kierowane do kibiców pierwszoligowych klubów takie jak miasteczka kibiców, Fantasy 1 Liga, turnieje e-sportowe, czy liczne aktywności na social mediach. INEA została także partnerem nagrody dla Trenera Miesiąca, która jest przyznawana przy udziale kibiców oraz panelu ekspertów. 

W kategorii transformacja cyfrowa 2023 roku nominację otrzymała firma Stellis, która w sezonie 2023/2024 zbudowała dla Fortuna 1 Ligi nową stronę internetową, która redefiniuje doświadczenie kibica, umieszczając ich w centrum wydarzeń. Szereg integracji z ligowymi partnerami, takimi jak sponsor tytularny rozgrywek Fortuna czy firma statystyczna Statscore, pozwala kibicom monitorować na bieżąco kursy, przeglądać statystyki zawodników i drużyn oraz porównywać osiągnięcia klubów i piłkarzy za pomocą wykresów radarowych. Dodatkowo, strona umożliwia lepszą eksplorację wideoklipów publikowanych przez ligę i kluby na platformie YouTube, a także ligowych projektów, takich jak Piłkarz Miesiąca. Strona jest rozbudowana o zakładkę Typer, która ma zachęcić fanów do jeszcze większego zaangażowania w ligę, śledzenia wyników i meczów, a także dodatkowo wzbogacić ich doświadczenia i umożliwić im rywalizację w typowaniu wyników w formie zabawy.

Dodatkowo, Fortuna 1 Liga została nominowana w kategorii liga sportowa 2023 roku. 

Kolejnym etapem konkursu jest głosowanie Jury, w którym zasiądzie Zarząd SBP oraz członkowie Rady Programowej. Blisko 90 ekspertów branżowych wyłoni zwycięzców Statuetek Sport Biznes Polska za rok 2023. 

Ogłoszenie laureatów i wręczenie Nagród nastąpi podczas III Gali Sport Biznes Polska, która odbędzie się 26 marca 2024 r. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. 


 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.