NieZwykli bohaterowie posprzątają lasek przy Krańcowej

10 kwi 2023 Udostępnij

Tym razem nieZwykli Bohaterowie obrali sobie za cel posprzątanie okolic ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej, więc tym bardziej zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w tę akcję. Wolontariusze mogą liczyć na miłe niespodzianki.

 

W niedzielę 16 kwietnia (od godz. 10:00) nieZwykli Bohaterowie pojawią się w okolicach Akademii ŁKS, a wszystko po to, żeby oczyścić ze śmieci lasek znajdujący się przy ośrodku treningowym przy ul. Krańcowej. Organizatorzy zapewniają świetną atmosferę, wyposażenie, dużo słodkości, a i my dorzucimy do tego coś ekstra. To też świetna okazja, żeby spotkać się i zrobić razem coś naprawdę fajnego – więcej TUTAJ.

Przypominamy, że projekt nieZwykli Bohaterowie powstał w 2020 roku. Jego autorzy z potrzeby serca zabrali się do tego, aby sumiennie rozpocząć oczyszczanie naszych lasów, parków, łąk oraz innych terenów zielonych na terenie Polski. Sześć tysięcy worków śmieci zebranych tylko w 2022 roku (każdy o pojemności 60 litrów) mówi samo za siebie. Aktualnie w akcjach fundacji działa czynnie 550 osób, a ostatnio na Kurczakach blisko 100 wolontariuszy zebrało 417 worków. Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o osiągnięciach nieZwykli Bohaterowie i ich akcjach mogą zajrzeć na stronę [TUTAJ].ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.