Niedzielny Festyn Rodzinny Zagłębia

5 wrz 2017 Udostępnij

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę (10 września) w godzinach od 10:00 do 14:00 na festyn rodzinny, który odbędzie się na Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1. Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat przygotowaliśmy specjalne atrakcje.

Podczas festynu nie zabraknie zajęć sportowych dla dzieci. Będzie można również zapisać się na zajęcia w JuniorFootball (szkółka 3-6 lat) i Zagłębiu Sosnowiec (od 6 lat). W programie przewidziane są dmuchańce, grill, walizka zagadek od Laser House, pokazy militarne przeprowadzane przez Stowarzyszenie Pancernik, pokazy Sosnowieckiego Klubu Karate i wiele innych atrakcji. Całość imprezy będzie miała miejsce na terenie zielonym, przy boiskach z naturalną trawą.


Jeżeli nie ma pewności, czy dziecku spodobają się zajęcia w szkółce, to organizatorzy zapraszają na piknik, a następnie do udziału w pierwszym bezpłatnym treningu. Doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje oraz wyrażą swoja opinię o umiejętnościach Państwa pociechy. Być może to właśnie w szkółce Zagłębia Sosnowiec zacznie się piękna przygoda z piłką Państwa dzieci.


Priorytetem jest prawidłowy rozwój młodych adeptów futbolu, by w przyszłości swobodnie weszli w dalszy etap szkolenia w Zagłębiu Sosnowiec, a na końcu drogi stali się profesjonalnymi piłkarzami. Najbliższa niedziela będzie dobrą okazją, by zobaczyć, czy zajęcia piłkarskie zainteresują Państwa dzieci!

 

Serdecznie zapraszamy na Kresową.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.